8200 Veszprém, Veszprémivölgyi u. 4.
Tel.: +36-88-579-280 Fax.: 06 88 579 289
Kalkuláció / Online foglalás
MZS_1279 MZS_1058 MZS_0177 MZS_1139 MZS_0257 MZS_1200

Recepcióst keresünk kétműszakos beosztásba (nappalos-éjszakás), az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

- Vendégek fogadása, vendégekkel való kapcsolattartás

- beérkező telefonhívások, e-mailek, foglalások, visszaigazolások kezelése

- Ajánlatok készítése

- szervezési feladatok ellátása

-  felmerülő problémák kezelése

- A vendégek fizettetésével kapcsolatos feladatok elvégzése

Elvárások:

- egy idegen nyelv ismerete (angol preferált)  – szóban és írásban is
- gyakorlott számítógép-használat, Office programok ismerete
- megbízhatóság
- kedves, mosolygós személyiség,
- segítőkész, udvarias magatartás,
- ápolt külső, jó megjelenés,
- kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
- vendégközpontú gondolkodás
- lojalitás
- nagy munkabírás
- önállóság, határozottság
- precíz, pontos munkavégzés
- csapatban való együttműködés
- rugalmasság

Előny:

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
veszprémi  vagy környékbeli lakhely

Amit kínálunk:

versenyképes jövedelem
egyszeri meleg étkezés
hosszú távú, stabil munkalehetőség

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal az iroda@betekints.hu e-mail címre.